Acil Yardım Ambulansı Hizmeti

Hizmetimiz; Bir İzmir Ambulans servisine ilk ulaşım sağlandıktan itibaren başlamış olur.  Operasyon birimimizde görevli Çağrı Merkezi yetkilisi tarafından, iletişim kurduğu bireyin vermiş olduğu adrese vakit kaybetmeden Doktor veya Paramedik, Acil Tıp Teknisyeni ve Ambulans Sürücüsünden oluşan ekibimiz yönlendirilir. Ekibimiz zaman kaybetmeden en kısa sürede adrese ulaşımı sağlar. İlk müdahale olay yerinde yapılır ve hasta stabil hale getirildikten sonra en yakın sağlık kuruluşuna sevki sağlanır.

Mobil Tıbbi Destek Hizmeti

Günün her saatinde 0232 616 11 10 numara üzerinden acil sağlık hattımız ile iletişim kurarak veya info@birizmirambulans.com mail adresimiz kanalıyla iletişim kurarak talep ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda doktorlarımız ve uzman ekimiz tarafından her türlü acil sağlık, medikal ve operasyonel konularda merak ettiğiniz bütün sorularınızın cevaplarını alabilirsiniz.

Hasta Nakil Ambulansı Hizmeti

Durumu stabil ve acil müdahale gerektirmeyen, normal araç ile ulaşımını sağlayamayacak olan hastaların nakil işlemini gerçekleştirmek için Paramedik/Acil tıp teknisyeni ve Ambulans Sürücüsü tarafından oluşan Hasta Nakil Ambulansı ile gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Talep doğrultusunda veya hastanın durumunu değerlendirilen ekibimiz tarafından istek doğrultusunda bu işlem Acil Yardım Ambulansı ile de gerçekleştirilebilir. Bu hizmetimizin operasyonu; Şehir içi ya da Şehirlerarası olarak da planlanabilir.

Sabit Nokta Ambulans ve Sağlık Hizmeti

Toplu çalışma yapılan, insan topluluğu fazla olan alanlarda ve genelde şehir merkezi ya da sağlık kuruluşuna mesafe olarak uzak olan AVM, İş Merkezleri, Şantiye, Fabrikalar, Organize Sanayi Bölgeleri, Enerji ve Petrokimya tesisleri, Madenler İşletmeleri gibi alanlarda ilk müdahale ve acil sağlık hizmetlerinin önemi büyüktür. Bu amaçla kurumsal paydaşlarımızdan gelen talepler doğrultusunda 4×2 veya 4×4 ambulanslarımız ile personelli veya personelsiz olarak vermiş olduğumuz bir hizmettir. Detaylı bilgi almak için; 0232 616 11 10 numaralı acil sağlık hattı veya info@birizmirambulans.com mail adresiyle iletişime geçebilirsiniz.

Yerinde Doktor Muayenesi ve Medikal Sağlık Desteği

Sağlık kuruluşunda görülen tedavi süreci sonrası ya da herhangi bir sağlık kuruluşuna başvurmadan, ilk müdahale amacıyla veya kontrol sağlık hizmetleri kapsamında, yerinde (evde, ofiste vb.) doktor muayene hizmeti veya medikal sağlık hizmetini 7/24 talep edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken Çağrı Merkezimiz ile iletişim kurmaktır. Bu hizmetlerimiz; doktor muayenesi, yara pansumanı, enjeksiyon uygulaması, serum ve sonda takılması vb. hizmetleri kapsamaktadır.

Kiralık Ambulans Hizmeti

Her işletme veya kurum (özel, resmi)  kendi ihtiyaçları doğrultusunda farklı gerekçelerle ambulans kiralama ihtiyacı duyabilir. Bir İzmir Ambulans firması olarak, Hasta Nakil – Acil Yardım donanım şeklinde sağlık personelli veya personelsiz olarak ambulans kiralayabilmekteyiz. Kiralık ambulans fiyatları, gidilecek yere ve bulundurdukları donanıma, personelli olup olmadıklarına ve o lokasyonda ne kadar kalacaklarına bağlı olarak değişmektedir. İstenilen süre kadar ya da yıllık olarak ambulans kiralama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Ambulans Kiralama hizmetimiz ile ilgili talep ve sorularınız için çağrı merkezimizden 7/24 destek alabilirsiniz.